Cennik

HoReCa


Ceny dla segmentu HoReCa ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju asortymentu, oczekiwań Klienta i potrzebnego serwisu.

Nie chcemy być najtańszą pralnią ale najlepszą, dlatego nasze ceny nie należą do najniższych ze względu na jakość jaką oferujemy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie a cena i usługa jest skrojona pod jego potrzeby i wymagania.

Na cenę usługi mają wpływ:
 • kwestie dowozu bądź odbioru własnego,
 • stopień wykrochmalenia,
 • indywidualne oczekiwania wykończenia (złożone/rozwieszone na wieszakach)

  Decydując się na nasze usługi, jedynym problemem będzie wybór czy ma być białe czy bielsze.

  Odzież robocza


  Typów odzieży roboczej jest tyle ilu jej producentów – dlatego nie da się na sztywno zaproponować jednej ceny, ponieważ czyszczenie dla każdego przemysłu jest inne.

  Odzież w zależności od swojego materiału i miejsca wykorzystania wymaga innych zabiegów oraz czasu i środków potrzebnych do jej wyczyszczenia. Dlatego musimy porozmawiać i mieć okazję zobaczyć odzież, której używacie.

  Najważniejsze, że niezależnie jaką branże reprezentujesz jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom gdyż mamy wypracowane programy na każdą odzież, którą poddamy czyszczeniu chemicznemu, wodnemu, procesowi odtłuszczania, usuwania plam biologicznych, a także pielęgnacji aby służyła jak najdłużej, a plamy zniknęły.

  Leasing tekstyliów


  Cena uzależniona jest od tego, co klient chce zakupić… to tak jak z kupnem auta.

  Bielizna hotelowa nie dzieli się tylko na białą i kolorową. Kupno pościeli i ręczników jest podobne do zakupu samochodu, ponieważ na cenę ma wpływ wielu czynników i jaki standard chcemy. Na szczęście jako profesjonaliści w temacie tekstyliów hotelowych pomożemy dobrać odpowiedni materiał, aby spełniał każde z Państwa oczekiwań.

  Pranie dywanów

  Pranie na wskroś a nie tylko powierzchownie.

  Pranie dywanów w kąpieli wodnej jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod prania dywanów na świecie.

  Jest to metoda polegająca na dogłębnym czyszczeniu. Zabrudzenia dywanów, nie są powierzchowne, runo jest brudne na całej długości włosia, aż do osnowy. Stosowana przez nas metoda daje nam możliwość skutecznego rozpuszczenia i wypłukania brudu z runa i osnowy dywanu. Pranie odbywa się w 7 etapach:

  1. Intensywne trzepanie (trzepaczka mechaniczna o dużej mocy) i odkurzanie,
  2. Pranie wstępne,
  3. Pranie zasadnicze,
  4. Płukanie,
  5. Wirowanie,
  6. Suszenie,
  7. Obróbka końcowa, pielęgnacja.

  Pielęgnacja jest usługą dodatkową, dlatego przy oddawaniu dywanu do prania należy poinformować nas, co dodatkowo ma być wykonane.

  Cena wyprania dywanu: 40,00 zł/m2

 • ORDER FORM

   Your message was sent successfully!

   Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

   Name *

   Address *

   Phone Number *

   E-mail *

   Pick-Up Date

   Pick Up Time

   Delivery Date

   Delivery Time

   Preferred Laundry Detergent

   TideGainAll Free & ClearI Will Provide

   Bleach Whites

   YesNo

   Laundry Bag Needed?

   YesNo

   Line Dry Items Included (Limit 5 Items)

   Special Instructions *